top of page

קונה זהב במזומן - במחיר הכי טוב בשוק!

מי קונה זהב במזומן
קונים זהב ברמת גן

התכשיטים הישנים ששוכבים אצלך בארון, שווים הרבה יותר כסף ממה שאתה חושב! זו ההזדמנות שלך לקבל כסף מזומן. על המקום.

 

  • יש ברשותך תכשיטי זהב?

  • רוצה לדעת כמה הם שווים?

  • מעוניין למכור זהב ולקבל תשלום במזומן?

 

אנו קונים זהב במזומן, כולל תכשיטים מכל הסוגים: תכשיטים ישנים, טבעות, צמידים, שרשראות, מטבעות זהב, ירושות ואפילו אונקיות זהב. שירות עד בית הלקוח, והתשלום מיידי על המקום.

המחירים הכי טובים בשוק ללא תחרות


איך זה עובד? לחץ להסבר
כמה שווה גרם זהב? צפה במחירון

 

רוצה למכור זהב?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

קונים זהב במזומן בבית הלקוח

התקשר עכשיו -
072-3727988


יש מגוון סיבות שבגינן גורמים שונים קונים זהב. בד"כ יצרני תכשיטים מעוניינים לקנות זהב ישן, בתור חומר גלם עבור תכשיטים חדשים (זה היתרון של זהב). עבורך מדובר בעסקה חלומית! ניתן למכור תכשיטים ישנים מכל סוג תמורת הרבה מאד כסף.

צפה עכשיו בסרטון קצר (01:30) -
שיסייע לך למכור זהב במחיר הגבוה ביותר!

 

קונה זהב במזומן - קונים זהב


התקשר עכשיו -
072-3727988

 

מחפש חנות תכשיטים אשר קונה זהב במזומן?


אם יש בידך פריטים המכילים זהב, תכשיטים ישנים שכבר אינם באופנה, צמידי זהב שנשברו או התבלו עם השנים, מטבעות זהב שקיבלת בירושה, מטילי זהב, גביעים מדליות או כל פריט המכיל זהב, תוכל למכור אותם ולהרוויח בגדול. אנו קונים זהב במזומן, מכל הסוגים. הערכת השווי מתבצעת בד"כ בחנות (או בבית הלקוח). הזהב הישן שלך עשוי להיות שווה הרבה מאוד כסף!

 

כיצד מחושב מחירו של פריט זהב?


זהב מתומחר על בסיס של 3 פרמטרים: משקל הפריט, אחוז הזהב הטהור שמכיל הפריט, ושער הזהב העולמי לאותו היום. אחוז הזהב הטהור נמדד ביחידות של קראט, כאשר 100% זהב טהור מוגדר 24 קראט. רוב פריטי הזהב אינם מכילים 100% זהב טהור, ולכן בביצוע הערכת שווי זהב, בודקים את רמת הקראט, המוטבעת בחותמת על גבי הפריט.

 

שער הזהב העולמי נקבע בבורסה והוא זה שקובע את ערך הזהב לאותו היום לצורך מסחר. קניית זהב נעשית תמיד בהתאם למחיר העולמי ובצורה הוגנת ושקופה מול הלקוח. שער הזהב מוגדר לאונקיית זהב, יחידה במשקל של 31.1 גרם. אם אתה רוצה לדעת מה מחירו של גרם זהב ליום מסוים, עליך לחלק את שער הזהב לאונקיה ל- 31.1. אנו מבצעים הערכת שווי זהב על בסיס יומיומי, ומפתיעים את הלקוחות פעם אחר פעם עם מחירים נדיבים במיוחד.

חבל שהזהב יעלה אבק בארון!

אנשים רבים שואלים את עצמם: "מי קונה זהב בכלל?". ובכן, אנו קונים זהב במזומן ומשלמים על המקום את המחיר הכי טוב שתמצא בשוק. זהב ישן, תכשיטי זהב מכל הסוגים, יהלומים, ירושות ועוד. יכול מאד להיות שהתכשיטים שלך שווים הרבה מאוד כסף. מחירים משתלמים במיוחד! פעמים רבות שוכב אצלנו בבית זהב שאין לנו בו כל שימוש. זהב ישן, בלוי, שבור, תכשיטי זהב שכבר אינך משתמש בהם, מטבעות זהב, מדליות וכדומה.

תפנה מקום להכנסה קלה ומהירה

כאשר שומרים פרטי זהב בבית, יש חשש כי הם ילכו לאיבוד או יגנבו חלילה. בדומה לפריטים רבים אשר איננו משתמשים בהם, והם תופסים לנו בבית מקום יקר, פריטים אלו נוטים להיעלם מהעין, ואף נתונים לסכנת גניבה. יש לך הזדמנות להרוויח מכל הכיוונים. גם לפנות מקום לפרטים יותר חיוניים, גם להסיר דאגה מלבך כי הזהב יעלם או ייגנב, וגם להרוויח כסף מזומן. בעל החנות קונה זהב במזומן בבית הלקוח, כך שאין צורך אפילו לטרוח ולצאת מהבית לצורך מכירתו.

 

מדוע כדאי לך לעבוד דווקא איתנו?


יש בידך זהב? מתלבט למי למכור אותו? מחפש מי קונה זהב במזומן? אצלנו תוכל לבצע מכירת זהב במחירים סופר אטרקטיביים. אנו עוסקים שנים רבות במסחר בזהב, ולכן יוכלו לספק לך הערכת שווי מקצועית ומהימנה של פריטי הזהב שברשותך. קניית הזהב או מכירתו יכולה להתבצע בבית הלקוח, כך נחסכת ממך הטרחה והסיכון שביציאה עם פרטי זהב מהבית. בעד הזהב נשמח לשלם מידית ובמזומן, או להציע לך להחליף את הפריט הישן בפריט אופנתי וחדש. קיימת גם אפשרות של משכון זהב, אם זה יותר נוח עבורך.

קונה זהב במזומן - הערכת שווי חינם!

במידה ואתה מתלבט האם משתלם לך למכור את פרטי הזהב שברשותך, נשמח לספק לך את כל המידע שיעזור לך בהחלטה. במסגרת שירות קונה זהב במזומן, אנו מבצעים הערכת שווי זהב ללא כל עלות וללא התחייבות. ניתן אף לקבל הערכת שווי זהב "מרחוק" - כלומר לשלוח אלינו תמנונה באסמס ולקבל תשובה מיידית. כאמור, הערכת שווי זהב שתינתן אינה מחייבת את הלקוח ואף תאפשר לך לבצע השוואת מחירים. אנו קונים זהב במזומן מלקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ומשלמים מחיר סופר אטרקטיבי. אם אתה מחפש גורם אשר קונה זהב במזומן, אנו הכתובת עבורך! בכל בחינם, בשמחה ועם חיוך גדול. וגם אם תדחה את העסקה להמשך, אין שום בעיה.

 

זהירות! מה חשוב לבדוק לפני שמוכרים


במידה ואתה מעוניין למכור זהב חשוב לבדוק כמה פרמטרים מרכזיים: מה משקל הזהב שאתה מעוניין לקנות או למכור, כמה קראט מוטבע על הזהב, מה שער הזהב בתקופה זו והאם משתלם לך למכור כעת את הזהב שברשותך.

שים לב - ישנם סוחרי זהב אשר עובדים על הלקוחות באמצעות "משקל קסם" אשר מוריד כמה גרמים מהסחורה שלך. בצורה כזו הם יכולים לפתות אותך עם "מחיר גבוה לכל גרם". לכן כדאי לבדוק את המשקל המדויק של הזהב לפני שאתה מגיע לחנות התכשיטים.

אצלנו האמינות היא השם שלנו. אנחנו עסק משפחתי שפועל כבר הרבה שנים בתחום והלקוחות שלנו הם במקום הראשון. בזכות האמינות והיחס האישי, לקוחות חוזרים גם פעמיים ושלוש פעמיים. תרגיש חופשי לקפוץ אל החנות להתייעצות חינם, הערכת שווי זהב ללא כל עלות!

 

מעוניין בפרטים נוספים? צור קשר

 

 

התקשר עכשיו
072-3727988

 

קניית זהב במזומן
מכירת תכשיטי זהב
מכירת תכשיטים ישנים
קונים זהב במזומן
קונים מטבעות זהב ישנים
קונה זהב במזומן
bottom of page