top of page

מטבעות זהב למכירה

מכירת מטבעות זהב
מכירת תכשיטים ישנים

רוצה למכור מטבעות זהב?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

 • יש לך מטבעות זהב ישנים?

 • רוצה לדעת כמה הם שווים?

 • מעוניין למכור במחיר מקסימום?

 

אתר גולד און ליין מאפשר לך למכור מטבעות זהב במזומן במחירים הכי טובים בענף. ההזדמנות להרוויח הרבה כסף, במזומן - על המקום.

מטבעות הזהב שלך יכולים להיות שווים הרבה כסף

 

מהו מחיר הזהב לגרם? צפה במחירון

למה לעבוד דווקא איתנו? סרטון קצר

 

המטבע העתיק בעולם...


זהב היה מאז ומעולם אחד החומרים המבוקשים והאטרקטיביים ביותר בקרב סוחרים ואנשים עשירים. מאז ימי קדם עסקו אנשים בחיפוש אחר הזהב, אוצרות ומטמונים, תוך הבנה של ערכו הגבוה. מי קונה מטבעות זהב? סוחרים, אספנים וחנויות תכשיטים ותיקות.

כמה שווים מטבעות זהב למכירה? מחירו של הזהב מטפס לאורך ההיסטוריה ואף קופץ בכל פעם שמגיע משבר כלכלי עולמי. זהב בצורתו הגולמית יכול להישמר לאורך שנים רבות, והוא שומר על מראהו בכל תנאי מזג אוויר. בעבר וגם כיום קיים מסחר בזהב כחומר גולמי ובתצורתו כמטבעות זהב. מכירת מטבעות זהב נפוצה מאוד בקרב סוחרים אשר מעוניינים לרכוש מטבעות זהב ישנים ולשלם עבורם במזומן.

התקשר עכשיו -
072-3727988

 

אילו שימושים נהוגים במטבעות זהב?


בתחילת דרכם שימשו מטבעות הזהב בעיקר לצורך פולחן והאדרה של אלים שונים. עם התפתחות המסחר, נוצרו מנגנוני החלפת סחורות. בתקופה זו החלו סוחרים להשתמש במטבעות זהב, וזאת משום שניתן היה בקלות לדעת את ערכו של הזהב. מטבעות הזהב הראשונים הונפקו בעיר היוונית לידיה, בתהליך מסודר שכלל פיקוח של המלך והקיסר דאז. במהלך השנים חלפו הוטבעו מטבעות נוספים, בעלי משקלים שונים וערכים כספיים שונים, כאשר על כל מטבע הוטבע סמל או דמות אחרת.

 

בימנו אנו כבר לא נעשה שימוש דומה במטבעות זהב ישנים, זאת לאור התפתחות של אמצעי תשלום אחרים כגון שטרות. כיום משמשים מטבעות זהב ישנים לצורך אספנות ולצורך מסחר בזהב.

איפה ניתן כיום למצוא מטבעות זהב למכירה? מי קונה מטבעות זהב? התשובה היא אספנים רבים וכל העסקים שקשורים לעולם התכשיטים. מכירת מטבעות ישנים לאספנים או לסוחרים יכולה להיות מאוד משתלמת עבור לקוחות המעוניינים להמיר מטבעות ישנים בכסף מזומן
.

רוצה לקנות מטבעות זהב? לחץ כאן

מטבעות זהב למכירה

אילו מטבעות זהב קיימים?


במידה והנכם מחפשים מטבעות זהב למכירה, כדאי קודם כל להכיר את המטבעות הנפוצים בשוק. ישנם עשרות סוגים של מטבעות זהב המתאימים לצורך מכירת מטבעות ישנים. המטבעות השונים הונפקו במדינות שונות בתקופות שונות. מיותר לציין כי אנו קונים מטבעות זהב מכל הסוגים. בין המטבעות הנפוצים והמוכרים ניתן למנות את המטבעות הבאים:

 

 

מטבע זהב צרפתי - 20 פרנק

הפרנק הראשון הוטבע בשנת 1360 לאחר שחרור המלך מהשבי האנגלי. משמעות השם פרנק היא חופש. לגבי מטבע זהב צרפתי,  משקלו הינו 6.4516 גרם 21.6 קראט. הטבעתו החלה במאה ה-19 ע"י נפוליאון בונפרטה ולכן יש המכנים מטבע זהב זה 'נפוליאון'. מצד אחד מוטבע דיוקנו של נפוליאון ומן הצד השני סמל המלכות הצרפתי.

 

מטבע זהב סוברין -

נפוץ מאוד בקרב אספנים, הוטבע לראשונה בשנת 1489 במשקל חצי אונקיה. מטבעות סוברין שהונפקו בשנים מתקדמות יותר הם בעלי ערך של 22 קראט ובמשל של 8 גרם.

מטבע זהב רוסי "ניקולאי" 10 רובל -
Rouble Gold Coin


מטבע זהב רובל הונפק במשך מאות שנים ע"י הצאר ברוסיה. ניתן למצוא בשוק מטבעות זהב רובל בערכים של 5, 10 ו15 רובל. מצידו האחד של המטבע, מוטבע דיוקנו של הצאר הרוסי ניקולאי. מצדו השני, מוטבע סמל האימפריה הרוסית שהוא נשר בעל 2 ראשים.
מטבע זהב  10 רובל שוקל 8 גרם והינו בעל דרגת טהורות של 90%. בשל העלייה הגדולה מרוסיה בעשורים האחרונים, הפך מטבע זהב רובל למטבע נפוץ למדי בישראל ואף מבוקש (במיוחד אלו שמצבם טוב).

מטבע זהב דרום אפריקני - קרוגר-רנד -
South African Krugerrand


מטבע זהב בוליון אשר הוטבע במשקל 33.95 גרם 22 קראט. מכיל זהב טהור במשקל אונקייה. מטבע זהב בוליון קרוגר-רנד הוטבע לראשונה ב-1967במהלך משטר האפרטהייד הידוע לשמצה. המטבע יוצר במטרה לתמוך בשוק הזהב המקומי אל מול החרם העולמי שהוטל על דרום אפריקה. עד לנפילת שלטון הלבנים במדינה, נפגע המסחר במטבע. אך כיום, למרות עיתוי הטבעתו של המטבע, מטבע זה סחיר בכל מדינות העולם. מדובר במטבע הבוליון הנפוץ והמוכר ביותר בעולם. בצדו האחד של המטבע מוטבע דיוקנו של פול קרוגר (נשיא), ובצדו השני מוטבעת אנטילופה. מכירת מטבעות זהב בוליון מסוג זה הינה קלה למדי.

מטבע זהב מקסיקני 50 פסוס (פזו) -
United States of Mexico 50 Pesos gold coin


מטבע זהב מקסיקני אשר הוטבע במשקל 41.66 גרם 21.6 קראט. המטבע הונפק לראשונה בשנת 1921 ומציין 100 שנה לסיום מלחמת העצמאות של מקסיקו. המטבע מכונה גם Centenrio - מאה שנה. מצדו האחד מוטבעת דמות של "מלאך העצמאות" ומצדו השני סמלים עתיקים של נשר, נחש וקקטוס.

 

מטבע זהב נשר אמריקאי -
American Eagle

נפוץ בצפון אמריקה, הוטבע לראשונה בשנת 1986 בכמה גדלים שונים, כאשר כולם מכילים 21.6 קראט. מטבע זהב אמריקאי במשקל 33.43 גרם 21.6 קראט. מצדו האחד מוטבעת גברת החירות עם לפיד ועלה זית ובצדו השני מוטבע נשר (ומכאן שמו). נשר אמריקני הינו מטבע הבוליון הנפוץ ביותר בארה"ב. הונפק לראשונה בשנת 1986 ומיוצר אך ורק מזהב שנכרה בתחום ארה"ב. עבור מי שמחפש מטבעות זהב למכירה עם סחירות גבוהה, מדובר במטבע זהב נפוץ למדי ברחבי העולם.

 

מטבע זהב בוליון נשר אמריקאי

מטבע זהב קנדי "עלה האדר" -
Canadian Maple Leaf


מטבע הזהב הקנדי הוטבע ע"י ממשלת קנדה החל משנת 1979. בדומה למטבע האמריקאי, מטבע הזהב הקנדי מיוצר אך ורק מזהב קנדי. מדובר במטבע זהב בוליון העשוי 24 קראט (טהור) ובמשקל 1 אונקייה שהוא 31.15 גרם (לכן המטבע רך למגע). מצדו האחד הוטבע עלה האדר ומצדו השני של המטבע הוטבע דיוקנה של המלכה אליזבת ה-2. מדובר במטבע זהב בוליון נדיר יחסית בשוק הישראלי.

מטבע זהב "קנגרו" אוסטרלי -
Australian Kangaroo


מטבע זהב בוליון אוסטרלי מזהב טהור (24 קראט), אשר הוטבע החל משנת 1986. מטבע בוליון נפוץ בעולם, אשר יוצר במגוון גדלים שונים ובמגוון ערכים נקובים. מצדו הראשון מוטבע דיוקנה של המלכה אליזבת ה-2, ומצדו השני מאוירת החיה הלאומית של אוסטרליה: קנגרו. מטבעות זהב בוליון נפוצים למדי.

מטבע זהב בריטי "בריטניה" (Britannia)
הממלכה המאוחדת


מטבע זהב מודרני נפוץ במיוחד, המיוצר בלונדון בירת אנגליה, החל משנת 1987. החל משנת 2013 עשויות מטבעות הזהב מזהב טהור (24 קראט). בחזית המטבע מופיעים האיים הבריטים בדמות אישה ("בריטניה"), ומצדו האחר דיוקנה של המלכה אליזבת ה-2.

מטבע זהב אוסטרי 4 דוקט -
Austrian 4 Ducats gold coin


מטבע זהב אוסטרי אשר הוטבע במשקל 13.96 גם 23.68 קראט. קיים גם מטבע זהב של 1 דוקט. מצדו האחד של המטבע מוטבע דיוקנו של הקיסר האוסטרי פראנץ יוסף ה-1 (שליט האימפריה האוסטרית), ומצדו השני מוטבע נשר בעל 2 ראשים – סמל האימפריה האוסטרית. מדובר במטבע הזהב הרשמי של האימפריה האוסטרו-הונגרית ומידותיו גדולות יחסית למטבעוות זהב בוליון אחרים.

מטבע זהב פרסי פהלאווי -
Iranian Gold Coin Pahalvi


מטבע זהב פרסי הונפק החל משנת 1927 ע"י השושלת הפהלאווית. משקל המטבע 8.07 ברמת טוהר 90%. בצדו האחד של המטבע הוטבע דיוקנו של השאה, ובצדו השני הוטבע אריה האוחז בחרב – סמלה של איראן. מטבעות זהב איראניים "פהלאווי" הוטבעו במגוון ערכים שונים, כאשר משקל המטבע הוא בד"כ זה שיקבע את ערכו בשוק. הטבעת מטבעות אלו הופסקה לאחר מהפיכת חומייני, ואז החלו להטביע את "מטבעות השחרור" הנושאים את דיוקנו של חומייני. מכירת מטבעות זהב מסוג זה נפוצה באיזור המפרץ הפרסי.

 

מטבע זהב בפאלו


מכירת מטבעות זהב נוספים
 

 • מטבע זהב ורנלי שוויצרי – מטבע זהב של שוויץ, אשר הוטבע בין השנים 1897-1945 בערך נקוב של 20 פרנק.
   

 • אמריקן "באפלו" – בין השאר, אנו קונים מטבעות זהב בוליון גם מסדרה זו, שהיא הסדרה המשלימה של סדרת "הנשר האמריקאי".
   

 • מטבע זהב אדוארד – מטבע זהב בריטי נדיר יחסית, בעל ערך אספני רב, בדומה למטבע "סוברין". מכירת מטבעות מסוג זה מתבצעת מעל שווי הזהב של המטבע.
   

 • מטבע זהב "פנדה" סיני -  מטבע יפה במיוחד המונפק ע"י הבנק העממי הסיני החל משנת 1982. מטבעות זהב בוליון העשויים זהב טהור.
   

 • מטבע זהב פולני "אורז'ל ביאליק" – מטבע זהב המיוצר אף הוא מזהב טהור, החל משנת 1995.
   

 • מטבע זהב עותמני תורכי - מדובר במטבע זהב טורקי שהגיע לארץ ישראל במשך שנות השלטון של האימפריה העות'מאנית בארץ ישראל, עד לשנת 1917. ניתן למצוא אותו יותר בקרב המגזר הערבי.
   

 • כמו כן, אנו קונים מטבעות זהב 20 פרנק גרמני. מכירת מטבעות זהב בוליון יכולה להתבצע גם בבית הלקוח.
   

 • מטבע זהב הלוויטה שוודי - מטבע נדיר יחסית בישראל, אך אנו קונים מטבעות זהב מכל הסוגים.
   

 • ומה לגבי מטבע זהב ישראלי של החברה למדליות? בזמנו אנשים רבים רכשו מטבעות זהב ישראליים כמתנה לבר מצווה. למטבעות אלו ערך לא מבוטל. מי קונה מטבעות זהב אלו? אנחנו כמובן, במחיר גבוה למדי.


 

מכירת מטבעות עתיקים


יש ברשותך מטבעות זהב למכירה? מטבעות כסף? מטבעות ישנים שאינך יודע את ערכם? דע כי ישנם בשוק מטבעות עתיקים בעלי ערך אספני רב, בין אם עשויים מזהב או חומר אחר. מכירת מטבעות עתיקים יכולה להניב לך רווח מהיר במזומן, על המקום. במידה והנך מתלבט, תמיד תוכל לשלוח לנו תמונה בנייד, ולקבל הצעת מחיר מהירה ללא כל התחייבות מצידך. לעיתים זה לא יספיק ונצטרך לבחון את המטבע בזכוכית מגדלת ע"מ לקבוע את טיבו ואת ערכו. מכירת מטבעות עתיקים יכולה להיעשות בחנות שלנו או בבית הלקוח, לשיקולך.
 

שירות נוסף - מכירת אוספים


יש ברשותך אוסף מטבעות ישנים? אוסף שטרות? אוסף שעונים? אנו מספקים שירות חדש של מכירת אוספים במזומן, במחיר משתלם במיוחד. מכירת אוסף מטבעות יכולה להניב לך רווח מיידי של עשרות אלפי שקלים. זה לא משנה אם יש ברשותך מטבעות זהב, כסף או סתם מטבעות ישנים. לכל פריט יש ערך ואספן מטבעות מיומן ידע להעריך נכונה את שווי האוסף. מכירת אוסף מטבעות יכולה להיעשות אצלנו בחנות או אצלך בבית, בהתאם להעדפתך. תן לנו להפתיע אותך עם הצעה נדיבה.

מכירת מטבעות ישנים -
מכירת זהב תמורת מזומן!


אנו קונים זהב במזומן על כל סוגיו, לרבות מטבעות זהב. בין השאר, אנו מתמחים בתחומים הללו: מכירת זהב, קניית זהב, קניית מטבעות זהב במזומן, קניית כלי כסף, מכירת שעוני יוקרה, קניית ירושות ועזבונות, חפצי ערך ישנים ועוד.

אם יש ברשותך מטבעות זהב ישנים תוכל גם אתה לבצע מכירת מטבעות זהב ולהרוויח כסף מזומן. מכירת אוסף מטבעות זו גם אופציה מעוניינת עבורך. אנו נספק הערכת שווי מקצועית ומהימנה בביתך און בכל מקום אחר שתרצה לקיים את הפגישה, וזאת ללא שום התחייבות מצדך. מכירת מטבעות ישנים הינה תמורת מזומן או מוצר חלופי בערך דומה.

יש לך שאלה נוספת? צור קשר עכשיו

 

מטבעות זהב עתיקים
מטבעות זהב למכירה בוליון גרמניים
מכירת מטבעות זהב ישנים
מכירת מטבעות זהב
מכירת מטבעות זהב עתיקים
מטבעות זהב
קונים מטבעות עתיקים
קונים מטבעות זהב
מטבע זהב סברין
אונקיית זהב
bottom of page