top of page

מחיר אונקיית זהב

מחיר אונקיית זהב
רקע - זהב

מחיר אונקיית זהב משתנה בהתאם למצב הכלכלה העולמית, אך נחשב כעקרון לאחד מהנכסים ששומרים על יציבות

 

  • איך נקבע מחיר אונקיית זהב?

  • מעוניין למכור/לקנות זהב?

  • רוצה להרוויח כסף מזומן?

 

אנו מספקים שירות בלעדי של קניית אונקיות זהב אשר ברשותך תמורת כסף מזומן! אנו נתאם עמך פגישה במועד ובמקום הנוח עבורך, ונשלם באופן מיידי. מכירת אונקיות זהב נעשית בהתאם לשערי הזהב העולמיים, בשקיפות ומלאה וב100% אמינות.
תן לנו להפתיע אותך! מחירים אטרקטיבים ביותר

 


מהם הסודות של סוחרי הזהב?
צפה עכשיו בסרטון הסבר קצר! (01:30)

 

רוצה למכור זהב?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

קניית זהב במזומן

מכירת זהב שבור - לחץ לפרטים
מחיר אונקיית זהב - ככה זה עובד

קניית אונקיות זהב כהשקעה

יש דרכים שונות למדידה של פרטים שונים. חפצים כמו שולחן או ספה נמדדים ביחידות, נוזלים נמדדים בליטרים, ירקות נמדדים בגרמים וכדומה. סחורות מסוימות, כגון זהב, נמדדות ביחידות משקל מיוחדות וזאת מטעמים היסטוריים בעיקר.

 

אונקייה היא יחידת מידה עתיקה המבטאת את משקל הזהב, ומאפשרת לבצע מכירת אונקיות זהב בצורה מסודרת. יחידה זו נפוצה לשימוש בעיקר בקרב סוחרי זהב אשר סוחרים בכמויות גדולות של זהב . שער הזהב היומי הנקבע בבורסה מוגדר לאונקיית זהב.

 

המושג אונקיית זהב, הקרוי גם אונקיית טרוי, נגזר משיטת משקל שהיתה נהוגה בימי הרומאים. בעבר נהגו לעשות שימושים רבים בשיטת משקל זו, וכיום היא עדין משמשת לצורך שקילת מתכות יקרות.

 

אונקיית זהב מבטאת משקל של 31.1 גרם, ולכן אם אתה רוצה לדעת מה השווי של גרם זהב, עליך לקחת את שער הזהב היומי ולחלקו ב- 31.1.

קניית אונקיות זהב

ההבדל בין אונקיה לקראט


כאשר באים לבחון את שוויו של מוצר המכיל זהב, תכשיט, מטבע או כל פריט אחר, מתייחסים לשלושה פרמטרים עיקריים. משקל הפריט, % הזהב הטהור שהוא מכיל ושער הזהב היומי. אנשים רבים אשר אינם מתמצאים בתחום הזהב מתבלבלים בין המושגים.

 

אונקיה מבטאת יחידה שמשמשת לצורך הצגת השער היומי של הזהב. קראט לעומתו מבטא נתון אחר לחלוטין, והוא % הזהב הטהור שמצוי בפריט. יש לקחת בחשבון את העובדה כי תכשיט זהב אינו מכיל זהב טהור, וגורם נוסף שישפיע על הערכת המחיר שלו מלבד משקלו כולל התייחסות ל- % הזהב הטהור שבתוכו, הנמדד בקראט. פריט בעל 24 קראט יוגדר 100% זהב טהור ולכן על מנת לחשב שווי של פריט בעל 18 קראט, יש לחלק 18 ל- 24, וכך מתקבל % הזהב הטהור בפריט.

 

כיצד נקבע מחיר אונקיית זהב היום


מחיר הזהב היומי (שער) נקבע בבורסה, בדיון הכולל נציגים שונים מהבורסה למסחר המתחלפים מידי יום. נציגים אלו מהווים בעצמם קונים ומוכרים של זהב. דיון זה קובע את שער הזהב היומי, שעל פיו ינוע השוק. מחיר הזהב נקבע בשער אמריקאי (דולר), אירופאי (יורו) ובריטי (פאונד).

 

מחיר אונקיית זהב משתנה בהתאם למצב הכלכלה העולמי אך נחשב כעקרון לאחד מהנכסים ששומרים על יציבות. מי קונה אונקיות זהב במחיר הטוב ביותר? סוחרי זהב אשר מבצעים מסחר יומי בהיקפים גדולים. נשמח להפתיע אותך עם הצעת מחיר נדיבה.

מכירת אונקיית זהב

מחיר אונקיה לאורך השנים


זהב נתפס על ידי משקיעים כאחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמניבים ביותר. לכן קניית אונקיות זהב הפכה לכה פופולרית לאורך השנים (אונקייה אינה דבר גדול). בתקופות בהן קיים חוסר יציבות כלכלית במשק, ואנשים מחפשים אפיקי השקעה בעלי סיכון מופחת באופן יחסי, עולה הביקוש לזהב, דבר שמשפיע באופן ישיר על עליית מחירה של אונקיית זהב.

דוגמא למצב כזה התרחשה בשנת 2008, כאשר לאור המשבר הכלכלי חלה עליה משמעותית בביקוש לזהב ומחירו המריא לכדי 1,100 דולר לאונקיה. בשנים שקדמו לכך מחיר הזהב עמד על 400-1000 דולר לאונקיה. בשנת 2009 המשיך לעלות מחיר אונקיית זהב ועמד על שווי של 1,140 דולר לאונקיה. באופן דומה המשיך מחירה של אונקיית זהב לעלות גם בשנים הבאות, כאשר בשנת 2012 הגיע למחיר של 1,800 דולר לאונקיה.

מחפש מי קונה אונקיות זהב במחירים הכי משתלמים? הגעת אל המקום הנכון. מכירת אונקיות זהב הינה קלה, פשוטה ומשתלמת. אנו מזמינים אותך לפגישת היכרות בלתי מחייבת, בה נוכל לפרט בפניך את השווי של הזהב שלך.

 

יש לך שאלות? צור קשר עכשיו

קניית אונקיות זהב
קניית אונקיית זהב
מכירת אונקיות זהב
קונים אונקיות זהב
מי קונה אונקיות זהב
למכור אונקיות זהב
אונקיות זהב
bottom of page