מי קונה תכשיטים ישנים במזומן?

התשלום במזומן. על המקום.

 

רוצה למכור זהב?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

  • יש לך תכשיטים ישנים?

  • רוצה לדעת כמה הם שווים?

  • רוצה לקבל עבורם תשלום במזומן?

 

לכל אחד מאתנו קיימים בבית תכשיטים ישנים העשויים כסף, זהב ויהלומים. יתכן וכבר מצאת עצמך מהרהר בעבר לגבי האפשרות של מכירת תכשיטים אלו, ומתלבט אם אכן מדובר בצעד משתלם. אנו קונים תכשיטים ישנים ומשלמים תמורתם במזומן, על המקום.

מחירים אטרקטיבים במיוחד!

 

קניית זהב במזומן - מידע נוסף

כמה שווה גרם זהב? לחץ כאן לפרטים

התקשר עכשיו -
072-3727988

מדוע למכור תכשיטים ישנים?


התכשיטים הישנים שלך תופסים מקום יקר בבית ללא צורך. ישנם פריטים רבים המעלים אצלך אבק ובעצם לא משמשים אף אחד. בנוסף לכך, קל מאד לגנוב תכשיטים (במיוחד אם מדובר בתכשיטי זהב). מכירה של תכשיטים אלו יכולה לחסוך לך את הדאגה שמא הם יגנבו או פשוט ילכו לאיבוד. על הדרך, תוכל להרוויח הרבה מאד כסף. אנו קונים תכשיטים ישנים במזומן, על המקום. ישנם לקוחות שיוצאים מהחנות שלנו עם עשרות אלפי שקלים!

 

אילו סוגי תכשיטים ניתן למכור?


סוחרי זהב, תכשיטנים וחנויות שונות - עוסקים בקניית תכשיטים ישנים מכל הסוגים. לרוב התכשיט הישן יותך לכדי החומר הגולמי שלו, ולכן אין משמעות אמיתית למצב התכשיט. כל תכשיט ישן שיש בידך יכול להיות מוצע למכירה. שרשרת קרועה, צמיד שבור, טבעת שכבר אינה לטעמך, שעון זהב, עגיל ובאמת כל תכשיט שיש בידך. מי קונה תכשיטים ישנים במחיר הכי טוב? אנחנו כמובן.

 

פעמים רבות אנו מתלבטים מה לעשות כאשר תכשיט שלנו נשבר. לרוב עלות תיקונו תהיה יקרה, ולא בהכרח משתלם לנו לשלם על תיקונו. חברת גולד און ליין מציעה גם לך את השירות ומעוניינת לבצע מולך קניית תכשיטים ישנים במחיר הטוב ביותר.

מי קונה תכשיטים יד שניה?


אם עד היום לא היית בטוח מי קונה תכשיטים ישנים, אז שיהיה ברור: יש הרבה גופים שישמחו לקנות את הזהב והכסף שלך. סוחרי זהב, אספנים, סוחרים, בעלי חנויות ואף צורפים. אך מי קונה תכשיטים ישנים במחיר הטוב ביותר? אנחנו. אנו קונים תכשיטים משומשים ושבורים מכל הסוגלים, ללא פערי תיווך וללא עמלות. אנו הגוף הגדול והמוביל בתחום זה עם שנים של מוניטין.
 

כיצד יוערך שווי התכשיט?


במידה ומדובר על תכשיט העשוי זהב, המומחים שלנו בחרת גולד און ליין ישקלו אותו על מנת לדעת מה משקלו. תכשיטי זהב אינם מכילים רק זהב טהור, ורמת הזהב הטהור שבתוכם מצוינת על גבי חותמת המוטבע עליהם וקרויה קראט. 24 קראט מבטא 100% זהב טהור. מחיר הזהב הטהור נקבע בבורסה והוא מפורסם כל יום ומבטא ערך של אונקיית זהב. אונקיית זהב היא יחידת משקל המבטאת 31.1 גרם זהב.

 

מה ניתן לקבל תמורת תכשיטים ישנים?


מרבית הסוחרים מאפשרים קבלת כסף מזומן או רכישת תכשיט אחר. גם אנחנו בגולד און ליין מספקים עבור לקוחותינו את שתי האפשרויות. תמורת קניית תכשיטים ישנים נשלם לך באופן מיידי ובמזומן. אם תבחר באלטרנטיבה השנייה, תוכל לרכוש תמורת התכשיטים הישנים תכשיט נוצץ וחדש, כאשר כל שתתבקש לעשות הוא להשלים את הפער בין עלות הפריט החדש להערכת שווי של התכשיט הישן (יכול להיות שאפילו תקבל זיכוי). רבים תוהים מי קונה תכשיטים ישנים במחיר הטוב ביותר, והתשובה היא אחת: גולד אונליין. נסו אותנו וקבלו הצעת מחיר נדיבה.

 

מעוניין בפרטים נוספים? צור קשר