top of page

קונה יהלומים במזומן

  • יש ברשותך יהלום? טבעת אירוסין?

  • רוצה להבין כמה הוא שווה?

  • מעוניין למכור תכשיטים תמורת מזומן?

 

אנו קונים יהלומים במזומן במחירים הכי טובים בשוק: טבעות אירוסין, עגילי יהלומים, תליונים, סיכות, צמידים ועוד. זו ההזדמנות שלך להפוך תכשיטים ישנים לכסף מזומן ולהרוויח בגדול. התשלום במזומן על המקום!

היהלומים שלך שווים הרבה כסף

 

מכירת תכשיטים ישנים - לחץ להסבר

כמה שווה זהב ישן? מחירון זהב

 

אבן יהלום הינו אבן חן נבחרת ועליונה לעומת שאר האבנים. מאז ומעולם, היהלומים נצנצו ועיטרו את התכשיטים הנחשקים בעולם. קניית יהלומים אף נעשתה לאורך ההיסטוריה לצרכי השקעה.

מבחינה מדעית מדובר במינרל גבישי קשה מאד (בשל המבנה המולקולרי הייחודי), מנצנץ, המורכב מפחמן דחוס. מסחר ביהלומים בכל הגדלים נפוץ בארץ ובעולם, ולמעשה מדובר בתחום מסחר בפני עצמו.

יש ברשותך תכשיט ישן משובץ יהלומים? מחפש מי קונה יהלומים במזומן במחיר הוגן? אנו קונים יהלומים במחיר הכי טוב בשוק: טבעות אירוסין, שרשראות, עגילי יהלומים, צמידים משובצים, סיכות או כל פריט אחר. מוכרים תכשיט שאינו בשימוש ומקבלים מזומן על המקום.

קניית יהלומים
קניית יהלומים במזומן

מחירים אטרקטיביים, אמינות, מקצוענות ויחס אישי הם ערכים שבזכותם לקוחותינו חוזרים אל החנות פעם אחר פעם

 

רוצה למכור יהלומים?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

קונה תכשיטי יהלומים
קונה טבעות אירוסין

מה משפיע על שווי היהלום?


ישנם מספר גורמים שונים המשפיעים על שוויו של יהלום. חלק מהגורמים קשורים ליהלום עצמו וחלקם קשורים להיצע וביקוש ברמה העולמית. ריכזנו עבורכם את הגורמים המשפיעים ביותר:

 

  • צבע (The 4c's - Color): ישנם יהלומים בגוונים שונים. בגדול, ככל שהיהלום שקוף ויותר ו"בהיר" יותר כך מחירו עולה. ישנו מדד שקיפות שנע בין האות D לZ כאשר האות D מסמלת את רמת השקיפות המושלמת ביותר.

 

  • ניקיון/צלילות (The 4c's - Clarity): מדד מעט שונה שבא לבדוק את כמות וסוג הפגמים שמופיעים בתוך היהלום. ככל שיהלום נקי מפגמים כך מחירו יעלה. ככל שימצאו בתוכו יותר חלקיקים שלא התגבשו כך הוא ייחשב למלוכלך יותר. אין כמעט בטבע יהלומים נקיים ב100%, הכל יחסי.

 

  • חיתוך/ליטוש (The 4c's - Cut): בשלב הראשון יהלום נכרה כחומר גולמי. בשלב שני, מלטשים אותו בצורה מסוימת ע"מ להוציא את הנצנוץ המפורסם. ככל שהליטוש איכותי יותר, כך יעלה ערכו של היהלום.
     

  • משקל/מדידה (The 4c's - Carat): מבחינת כמות חומר, יהלומים נמדדים בקראט, יחידה אשר שווה לחמישית גרם. יהלומים גדולים הינם נדירים בשוק ויקרים מאד. יחד עם זאת גם יהלומים קטנים ואיכותיים יעלו הרבה כסף.

 

בשנים האחרונות נוסף פרמטר חמישי המשפיע על קניית יהלומים ועל הערכת השווי של כל יהלום. הפרמטר הנוסף נקרא "פלורסנט" והוא מבטא את זריחתו של היהלום תחת קרניים אולטרה סגולות.

 

**מעבר לגורמים שצוינו, מחירו של יהלום מושפע גם מהיצע וביקוש בשוק העולמי. בתקופות מסוימות המחיר עולה ובתקופות אחרות המחיר יורד. כמות ה"ידיים" שעובר היהלום בתהליך הליטוש אף היא עשויה להשפיע על מחירו הסופי לצרכן.

קונה יהלומים במזומן

למה למכור יהלומים ישנים?


קודם כל חשוב לציין שמכירת יהלום ישן יכולה להניב לך רווח גדול ביותר, מעכשיו לעכשיו. מדובר בעסקה נהדרת, בטח אם מדובר בתכשיט ישן שאינו בשימוש.

החפצים ששמורים אצלנו בבית, לרבות תכשיטים, חשופים לאורך השנים לפריצות וגניבות. אם לא מבטחים את כל החפצים, ישנו תמיד הסיכוי שנאבד את האוצרות הקטנים שלנו בלילה אחד. מן הבחינה הזו, מיותר לקחת סיכונים מיותרים.

כמו כן, תכשיטים הולכים לאיבוד: טבעות אירוסין, טבעות נישואין, צמידים, עגילים קטנים ומה לא. מדי שבוע אנו שומעים מלקוחות סיפורים אודות תכשיטים עתיקים שאבדו במשפחה ולא ישובו לעולם.

גוף אשר קונה יהלומים במזומן, יכול לספק בד"כ הצעת מחיר מהירה על המקום. העסקה נעשית בחנות או בבית הלקוח בהתאם להעדפת הלקוח, והמימוש הוא מיידי עם 0 סיכון ללקוח.

 

מי קונה יהלומים במזומן?

מי קונה זהב והילומים? מי קונה טבעות אירוסין? מי קונה טבעות יהלומים עתיקות? מי קונה יהלומים במזומן? ישנם מגוון גורמים בשוק שמספקים שירות של קניית יהלומים במזומן: חנויות תכשיטים, אספני תכשיטים, סוחרי זהב ויהלומים וגם יצרני תכשיטים. כל אלו קונים יהלומים ותכשיטים נוספים.

אנו מספקים שירות משתלם של קניית יהלומים במזומן, או לחילופין משכון יהלומים ומשכון טבעות אירוסין. המכירה מתבצעת במחירים אטרקטיביים ובשקיפות מלאה מול הלקוח. ראוי לציין, כי אנו מעודדים לקוחות לבצע סקר שוק קצר לפני שהם מגיעים אלינו, ע"מ שיהיו רגועים שקיבלו את המחיר הטוב ביותר.

אמינות, מקצוענות, הגינות ויושר הם נר לרגלינו. גולד אונליין הינה חנות תכשיטים ותיקה ומקצועית עם ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנה. כל גוף אשר קונה זהב ויהלומים חייב לשמור על 100% אמינות. אנו קונים יהלומים ותכשיטי זהב במחירים סופר הוגנים ובזכות התנהלות זו לקוחות חוזרים אלינו שוב ושוב למימוש תכשיטים ישנים שאינם בשימוש.

 

יש לך שאלות נוספות? צור עמנו קשר

 

מכירת יהלומים
קונים יהלומים במזומן
קונה טבעות אירוסין
מי קונה יהלומים
קניית יהלומים ישנים
קונה טבעות יהלומים
מי קונה טבעת אירוסין ישנה
קונה יהלומים במזומן
קונה טבעות יהלומים
bottom of page