top of page

קונה ירושות ועזבונות - במחיר מקסימום!

מי קונה זהב במזומן
קונים זהב ברמת גן

התכשיטים הישנים והחפצים שמצאת בדירה שווים הרבה יותר כסף ממה שאתם חושב! זו ההזדמנות שלך לקבל כסף מזומן. על המקום.

 

רוצה למכור ירושה?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

  • קרוב משפחה נפטר?

  • הדירה מלאה בחפצים ורכוש?

  • מעוניין להפוך את העזבון לכסף מזומן?

פעמים רבות, אנו נאלצים להתמודד עם מגוון סידורים לאחר פטירתו של קרוב משפחה. מעבר להתמודדות הנפשית הקשה, יש להתמודד עם בירוקרטיה של המדינה ועם פינוי/מכירת רכושו של המנוח. אנו מספקים שירות מהיר ומשתלם של קניית ירושות ועזבונות במחירים סופר אטרקטיביים, כולל תכשיטים וחפצי ערך.

רכישת ירושות ועזבונות במזומן + פינוי דירה חינם!


איך זה עובד? לחץ להסבר
כמה שווה גרם זהב? צפה במחירון

 

קונה ירושה
קונים ירושות ועזבנות במזומן

התקשר עכשיו -
072-3727988


צפה עכשיו בסרטון קצר (01:30) -
שיסייע לך למכור ירושות ועזבונות במחיר הגבוה ביותר!

 

קונה ירושות ועזבונות - הסבר

 


התקשר עכשיו -
072-3727988

מי קונה ירושות ועזבונות?

בד"כ מי שקונה ירושות הם אספנים וסוחרים, אשר מתמחים בין השאר בפינוי דירות. עזבונות של אנשים מבוגרים כוללים רכוש רב: מכשירי חשמל, כלי מטבח, רהיטים, תמונות, שטיחים, ארונות, תכשיטים ישנים, ביגוד ועוד. מתוך כל אלו, ישנם חפצים רבים אשר שווה למכור ולהרוויח בעדם סכום כסף נאה. אספן תכשיטים יוכל לפנות את דירתכם ללא כל עלות, ובמקביל לרכוש מכם את חפצי הערך של המנוח במחיר נהדר.

מדוע מכירת עזבונות כה נפוצה?

מכירת עזבונות וירושות ע"י היורשים הינה מתישה ומעייפת. עבור מי שמחפש פתרון מהיר ומשתלם, שירות קניית ירושות הינו אידיאלי. בצורה כזו, ניתן לחסוך את התהליך המתיש של מכירת ירושה, או חלוקת כל רכושו של המנוח בין היורשים החוקיים. במקום לחלק חפצים ישנים בין הרוכשים, ניתן לחלק כסף מזומן. תנו לנו להפתיע אתכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ונדיבה במיוחד!

למה לא משתלם למכור את כל החפצים לבד?

אז נכון, בעידן האינטרנט ניתן למכור מגוון פריטים באינטרנט. אלא שבפועל זה דורש המון זמן והמון התעסקות: צילום החפצים, פרסום מידע, עדכונים, שיחות טלפון, מיקוח, אירוח אנשים בבית ועוד. יותר מכך, ישנם פריטים נוספים שנמכרים במהירות ומגוון פריטים נוספים – שלוקח הרבה יותר זמן למכור ולקבל את הערך האמיתי שלהם. בדיוק מסיבה זו, מומלץ להיעזר בשירותיו של אספן ותיק, אשר קונה ירושות ועזבונות ויקנה את החפצים השונים במחיר המלא. אספן קונה ירושה במזומן.

איך זה שפינוי הדירה מתבצע בחינם?

פינוי דירה כרוך בעלויות לא מבוטלות. יחד עם זאת, צריך לזכור שהמפנה גם קונה ירושה באותה הנשימה וחפצי הערך של המנוח שווים לא מעט. לכן ניתן לבצע קיזוז של ערך החפצים מהעלות הכללית. בשורה התחתונה, מוכרים את החפצים לאספן במחיר נהדר, ומקבלים על הדרך בית נקי ומצוחצח.

קונה ירושות ועזבונות - ממה צריך להיזהר?

ישנן פעולות שרצוי להימנע מהן, בטרם מזמינים שירות של קניית ירושות. כלומר יש פעולות שיכולות להגדיל באופן משמעותי את הרווח שלך ממכירת החפצים השונים. בגדול, ישנם יורשים שמאד "לחוצים" לפנות את הדירה בהקדם האפשרי, מבלי להבין את הערך הכספי של החפצים השונים בדירה. כן כן, גם לרהיטים הישנים, לשטיחים, לתמונות, לשעונים ולתכשיטים שבורים – יש הרבה ערך. את הערך האמיתי יוכל לגלות לכם רק קונה עזבונות מיומן, אשר קונה ירושות ועזבונות בתדירות גבוהה.

דוגמאות לחפצי ערך יקרים

כאשר מדברים על ירושות ועזבונות, חושבים ישר על שרשראות זהב, יהלומים או מטבעות זהב. כמובן שחפצי ערך אלו שווים הרבה כסף. אלא שישנם עוד מגוון פריטים בעלי ערך רב. לדוגמא: ספרים ישנים, אוסף בולים, אוסף מטבעות, מדליות, פמוטים, תמונות, חפצי יודאיקה, כלי כסף, סכו"ם ישן, תקליטים, מסמכים ישנים ועוד. לכל חפץ יש את הערך שלו, ופעמים רבות אנו פשוט לא מודעים לערכו הגבוה של פריט זה או אחר.

הערכת שווי ירושות ועזבונות? רק אצל אספן!


ישנם מגוון גופים אשר מספקים שירות של פינוי דירה, אבל חשוב להבדיל ביניהם. ישנם גופים "פחות מתוחכמים" שעובדים בצורה אוטומטית, וישנם אספנים אמיתיים המתייחסים ברגישות וברחשי כבוד לכל פריט. בכדי לקבל את התמורה המלאה לחפצים השונים, מומלץ לפנות אל אספן אמיתי. הערכת שווי ירושות ועזבונות דורשת מיומנות רבה וניסיון. פעמים רבות נוכל להפתיע אתכם עם הצעה נדיבה עבור פריטים שבכלל לא ייחסתם להם חשיבות כלשהי. כמו כן, אנו מבצעים הערכת שווי ירושות ועזבונות "מרחוק" באמצעות הודעת אסמס. פשוט שולחים לנו תמונה ואנו מספקים הערכה מהירה ומדויקת ללא עלות וללא התחייבות.

הדבר היחידי שמעניין את היורשים – הנדל"ן

שוב ושוב, אנו נתקלים במקרים בהם יורשים ממוקדים יתר על המידה במכירת הנכס, במהירות האפשרית. עבור אספן תכשיטים וחפצי ערך אשר קונה ירושות ועזבונות, מדובר בהזדמנות פז לעשיית רווח מהיר. שכן במהלך פינוי מהיר של דירה, היורשים לא מבינים מהו ערכם הגבוה של חפצים שונים בתוך הדירה. הם מרוכזים יתר על המידה בעשיית רווח מהיר.

לא חייבים להזמין קונה עזבונות יום אחרי שקמתם מהשבעה. את הדירה ניתן יהיה למכור בלי בעיה גם עוד חודשיים ועוד חצי שנה. עד אז, אפשר להרוויח יפה גם על החפצים השונים הפזורים בתוך הדירה, לעבוד בצורה מסודרת – ולהגדיל את הרווח הכללי.

כל פריט והסיפור המרגש שלו.

לעיתים יש קשר סנטימנטלי לחלק מהחפצים, במקרים אלו אין צורך להיפרד מרהיט כזה או אחר, הכל לשיקולם של היורשים. פעמים רבות, מאחורי פריטים רבים בבית יש סיפורים מיוחדים: מדליה מהמלחמה, מטבעות עתיקים, תעודת הצטיינות, תקליט נדיר וכו'. פעמים רבות הסיפור שמאחורי חפץ הוא שמגלה לנו עולם שלם ואת ערכו האמיתי של החפץ. מכירת ירושות ועזבונות לאספן מומחה, מתבצעת בצורה נינוחה ונעימה, תוך מתן כבוד למנוח ולחפציו האישיים.

לצערנו יש גם נוכלים בתחום

לא כל גוף אשר קונה עזבונות או קונה ירושה יתנהל מולכם בהגינות. איך תזהו נותני שירות שאינם אמינים? כאשר יבטיחו לכם הרבה מדי בטלפון, או כאשר יהיה פער גדול מאד בין מה שנאמר בטלפון לבין היחס ותוכן הדברים בדירה. כלומר הרבה מפני דירות, שמגיעים אל הדירה ומצהירים "שהחפצים לא שווים כלום" ושלא משתלם להם אפילו לפנות את הדירה. במקרים אלו, הם יפעילו לחץ גדול כדי לקבל תשלום עבור פינוי החפצים, ויורשים רבים נשברים ומשלמים.

טריק ידוע – "עדיף שלא תהיו בדירה בזמן הפינוי"

אלו הם מפני הדירות הגרועים ביותר. מסיבות רגשיות, הם יסבירו לכם שעדיף לפנות את הדירה ללא נוכחות קרובי המשפחה שקשורים למקום. אלא שבפועל, היעדרות הקרובים, מאפשרת לבצע חיפוש אגריסיבי של "אוצרות" כאלו ואחרים בבית ובמקומות נסתרים. מתוך 10 דירות, מוצאים מטמון בדירה אחת. לכן הקפידו להיות נוכחים בזמן הפינוי, וכדאי מאד לעבוד רק עם קונה ירושות מומלץ ואמין, שישלם לכם את התמורה המלאה על כל חפצי הערך בדירה.

טיפ אחרון – להתמקד בעיקר!

ברור לך שיש 5-6 חפצים בעלי ערך רב בדירה? לפני שתיצור קשר עם חברות של פינוי דירות או קונה עזבונות "רגיל", נשמח להגיע אליך מיידית לבחינה מהירה של החפצים ומתן הצעת מחיר סופר משתלמת על המקום, במזומן. אנו מתמחים בתחום של קניית זהב, תכשיטים, כלי כסף, שעונים ישנים, אוספים, מטבעות ישנים, תמונות, רהיטים עתיקים, שטיחים ועוד. במידה ותבוצע עסקה, נוכל גם להפנות אותך אל מפנה דירות אמין ומקצועי שיגיע באופן מיידי לפינוי הדירה. יש לנו ניסיון עשיר בתחום של קניית ירושות ועזבונות ואנו מתחייבים לתת לך הצעה סופר נדיבה!

 

מעוניין בפרטים נוספים? צור קשר

 

 

התקשר עכשיו
072-3727988

 

קונה ירושות
קונה ירושות ועזבונות
מכירת תכשיטים ישנים
קונים זהב במזומן
קונים מטבעות זהב ישנים
מכירת עזבונות
bottom of page