top of page

מכירת תכשיטים ישנים

מכירת תכשיטי זהב
רקע זהב

תכשיטים שווים כסף. תמורת תכשיטים ישנים תוכל לקבל כסף מזומן לצרכים שונים, או להחליף את התכשיט הישן בתכשיט חדש!

 

רוצה למכור תכשיטים?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

 • יש ברשותך תכשיטים ישנים?

 • מעוניין למכור תכשיטי זהב?

 • רוצה להפוך אותם לכסף מזומן?

 

אנו מאפשרים לך למכור תכשיטי זהב ישנים שכבר אין בהם שימוש במחירים מפתיעים, ולהרוויח כסף מזומן על המקום. הכי אמין שיש.
שירות עד בית הלקוח

 

כמה שווה גרם זהב? לחץ כאן

האם שווה למכור זהב שבור? לחץ כאן

אחת הדרכים הקלות והמהירות להרוויח כסף היא באמצעות מכירת תכשיטים ישנים. למכירה זו יתרונות רבים ומגוונים נוספים, אשר הופכים אותה לכדאית ומשתלמת במיוחד.

 

מכירת תכשיטים ישנים

התקשר עכשיו -
072-3727988

 

יתרונות מכירת תכשיטים יד שניה


תכשיטים ישנים יכולים להיות שווים הרבה יותר ממה שנדמה לך. גם אם מדובר על תכשיט שבור, ישן, דהוי או בלוי, אין זה משנה והתמורה תהיה אותה התמורה לפי כמות החומר הגולמי בתכשיט. מי קונה תכשיטים ישנים? סוחרים, אספנים וחנויות תכשיטים - שעושים זאת במטרה להתיך הכל ולמכור הכל מחדש כחומר גלם או לצורך ייצור של תכשיט חדש.

 

מכירת תכשיטי זהב יכולה להכניס לך כסף מזומן באופן מיידי, ועל הדרך לעזור לך לפנות מקום בבית. תכשיטים שאין לך צורך בהם מסיבות שונות שוכבים בביתך, מעלים אבק, תופסים מקום יקר שיכל לשמש אותך לצרכים אחרים. אין סיבה להמשיך ולהחזיק בחפצים שלא משמשים אותך כאשר ניתן בקלות למכור אותם ולהרוויח לא מעט כסף.

 

כאשר אתה שומר בבית תכשיטים ישנים, אתה מסתכן בכך שהם יאבדו או יגנבו. חפצים שאין להם שימוש עבורנו לעיתים תכופות נוטים ללכת לאיבוד ופשוט להעלם. גניבה של תכשיטים מבתים גם היא נפוצה ומשאירה את בעלי התכשיטים עם עוגמת נפש גדולה. לכן בהנחה שלא נעשה בהם כל שימוש, מכירת תכשיטים ישנים היא הגיונית מכל הבחינות.

אנו קונים גם תכשיטי כסף משומשים

שאלת את עצמך מי קונה תכשיטי כסף? האם בכלל יש להם שווי מספיק? אז בהחלט כן. מכירת תכשיטי כסף נעשית בתעריף נמוך יותר מאשר מכירת זהב, אבל עדיין יכולה להניב סכומים משמעותיים ללקוח. הכל תלוי בכמות הכסף בתכשיט. כל סוחר אשר קונה תכשיטי כסף, יודע להבחין בין איכויות שונות של תכשיטים. בגדול, מכירת תכשיטי כסף מניבה בד"כ מאות שקלים, בעוד מכירת תכשיטי זהב עשויה להניב אלפי שקלים רבים.

מכירת תכשיטים במזומן

אילו תכשיטים ניתן למכור?


מרבית הגורמים שרוכשים תכשיטים ישנים ירכשו ממך תכשיטים המכילים זהב. כל תכשיט המכיל זהב יכול להיות מוערך כספית בהתאם ל% הזהב שבו, ערך הזהב היומי ומשקל הפריט. מכיוון שלרוב יותך התכשיט ולא יימכר כפי שהוא, ניתן בהחלט להציע למכירה תכשיט שבור, בלוי או הרוס. כמו כן ניתן למכור תכשיטי כסף ותכשיטים המשובצים באבני חן יקרות כולל יהלומים. איפה מוכרים תכשיטים? מי קונה תכשיטים ישנים? סוחרי זהב, אספנים, תכשיטנים, צורפים ועוד.

בין סוגי התכשיטים שניתן להציע למכירה:
 

 • שרשראות זהב

 • צמידים מרוקאיים

 • טבעות אירוסין/נישואין

 • טבעות יהלומים

 • מכירת תכשיטים יד שניה מכסף

 • עגילים

 • תליונים

 • שעוני יוקרה

 • מטבעות זהב

 • מכירת תכשיטים משומשים ללא שימוש

 • מכירת תכשיטים עתיקים

 • ועוד מגוון חפצי ערך


מעבר לתכשיטים המכילים זהב ניתן להציע למכירה כל פריט אחר המכיל בתוכו זהב כמו מטבעות זהב, מדליות, גביעים וכדומה. איפה מוכרים תכשיטים? מי קונה תכשיטים וחפצי ערך במחירים הטובים ביותר? אנחנו כמובן. נסו אותנו ותקבלו הצעת מחיר נדיבה!

מכירת כלי כסף - לחץ כאן למידע נוסף

מכירת שעוני יוקרה במזומן - הסבר

מכירת טבעת אירוסין
מכירת תכשיטים עתיקים
מכירת תכשיטים מזהב

היכן מתבצעת מכירת תכשיטי זהב?


מכירת תכשיטים יד שניה יכולה להתבצע בבית הלקוח או אצל סוחר התכשיטים. יתרון גדול קיים עבור הלקוחות שיכולים לפנות לסוחר ולתאם עימו פגישה בביתם. פגישה זו תעשה בזמן שנוח לך ותהיה בנוסף דיסקרטית לחלוטין. לא תמיד מתאים להגיע למקום בו מתבצעת המכירה וזאת מסיבות שונות. מכירת תכשיטים ישנים בבית שלך תקנה לך כסף מזומן בזמן קצר ובתהליך קל ופשוט.

מכירת תכשיטים לחנויות - יש כתובת


היתרון הגדול של מכירת תכשיטים לחנויות הוא בכך שיש לך תמיד כתובת לחזור אליה, יש עם מי להתייעץ. גם אם אתה עדיין מתלבט אם למכור, תוכל להגיע לחנות עם כל התכשיטים הרלוונטיים, ולקבל עבורם הצעת מחיר מפורטת. ניתן תמיד למכור רק חלק מהפריטים. כך שאם שאלת את עצמך למי מוכרים תכשיטים ישנים, קיבלת תשובה.

 

מכירת תכשיטים ברמת גן - מכירת תכשיטים לחנויות מתבצעת בדיסקרטיות מוחלטת, בשעה שנוחה לך, גם ברמת גן. מתקשרים מראש, מתאמים שעה נוחה ומגיעים אלינו לרמת גן. כשיש כתובת פיסית, תמיד ניתן לחזור אלינו בכל שאלה או בעיה. גם אם תכננת לבצע מכירת תכשיטים בתל אביב, הנך מוזמן לקפוץ אלינו (המרחק הוא בדיוק 5 דקות מתל אביב).

 

מה ניתן לקבל בתמורה?


תכשיטים שווים כסף, הרבה כסף. בטח אם מדובר על מכירת תכשיטים עתיקים (בעלי ערך אספני). מכירת תכשיטים משומשים תוכל להניב לך כסף מזומן לצרכים שונים, או להחליף את התכשיט הישן שלך בתכשיט חדש. אם התכשיט החדש שווה יותר כסף מזה שמכרת, כל שיידרש ממך הוא להשלים את ההפרש.
 

הערכת שווי של תכשיטים ישנים?
רק אצל אספן!


הערכת שווי תכשיטים ישנים צריכה להיעשות בחנות תכשיטים ותיקה ואמינה או אצל אספן תכשיטים. שכן ערכו של תכשיט אינו מתמצה רק בכמות הזהב שיש בו, אלא בערכו האמנותי/אספני. מי קונה תכשיטים במחיר הטוב ביותר? רק אספנים!

ישנם תכשיטים שאין סיבה "לזרוק לאש" ולהפוך אותם לזהב גולמי, ודברים כאלו רק אספן יוכל לזהות. לקבלת הערכת שווי תכשיטים ישנים אנו מזמינים אותך לשלוח תמונה באסמס, ולקבל הצעת מחיר מהירה ומפתיעה, שתשכנע אותך ב100%. מכירת תכשיטים ישנים הינה משתלמת במיוחד עבור הלקוח!

 

יש לך שאלות נוספות? צור קשר עכשיו

 

קונה תכשיטי זהב
מכירת תכשיטי זהב
מכירת תכשיטים ישנים
מכירת צמידי זהב
מכירת תכשיטים מזהב
מכירת תכשיטים יד שנייה
מכירת תכשיטים לחנויות
מכירת תכשיטי כסף
מכירת תכשיטים מכסף
bottom of page