top of page

אספני מטבעות זהב

מטבעות אספנות
אספן מטבעות עתיקים

אספני מטבעות זהב קונים מטבעות ישנים/עתיקים במזומן - במחיר אטרקטיבי. המטבעות שלך שווים הרבה כסף!

 

רוצה למכור מטבעות זהב?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

  • יש לך מטבעות זהב? מטבעות עתיקים?

  • רוצה לדעת מה השווי שלהם? (100% אמינות)

  • רוצה למכור אותם במחיר גבוה? במזומן?


אנו קונים מטבעות זהב ומטבעות עתיקים במחיר הטוב ביותר בשוק, במזומן על המקום. אספן מטבעות יספק לך הצעת מחיר טלפונית או לחילופין הנך מוזמן אל החנות שלנו. אמינות ושירות ברמה הכי גבוהה שיש. נשמח להפתיע אותך עם הצעת מחיר נדיבה.

מטבעות הזהב שלך שווים הרבה כסף!

מהו מחיר הזהב לגרם? צפה במחירון

מטבע זהב סוברין - הכי נפוץ בשוק

אספני מטבעות זהב

זהב - המטבע העתיק בעולם!

מאז ומעולם, זהב שימש כמטבע חליפין. לאורך ההיסטוריה, תרבויות שלמות חיפשו אחר זהב, במטרה לסחור בו ולהתעשר. הזהב הינו בעל ערך רב בכל רחבי העולם, וניתן לסחור בו בכל מקום. אנשים שרוצים לשמור על ערך כספם נוטים להשקיע בזהב ואף קונים מטילי זהב או מטבעות זהב. זהב נשמר לאורך שנים ואינו מתבלה. אנשים רבים מחזיקים מטבעות זהב נדירים שהועברו אליהם בירושה מדור לדור. אספני מטבעות זהב סוחרים במגוון סוגים שונים של מטבעות זהב, ומשלמים במזומן


התקשר עכשיו -
072-3727988

מה משפיע על מחיר הזהב בעולם?

מחירו של הזהב, מושפע מן הסתם מביקוש והיצע. בעוד שהיצע הזהב אינו משתנה דרמטית לאורך השנים, הביקוש משתנה מאד לאור מגוון פרמטרים כלכליים. כל אספן מטבעת זהב יכול לספר, כי בזמן שהבורסה העולמית יורדת, מחירו של הזהב עולה. כלומר דווקא בעיתות משבר וצמצום כלכלי, אנשים נוהרים אל "חוף מבטחים" – הזהב. הזהב תמיד ישמור על ערכו, בשונה ממטבעות אחרים. חשוב לציין, כי גורם נוסף אשר משפיע על שער הזהב הוא שער הדולר, שכן מחיר הזהב נקוב בדולר. כלומר כשהדולר עולה בחדות, מחיר הזהב מתקן קצת למטה, ולהיפך.

מי מחזיק מטבעות זהב?

אספני מטבעות זהב מחזיקים כמות גדולה של מטבעות, ובד"כ מצהירים על כך באופן מסודר לרשות המיסים. בנוסף אליהם, ישנם מגוון אנשים אספנים, לרבות אספני שטרות, המחזיקים במטבעות זהב לצורך השקעה. יש אנשים אמיצים מספיק, אשר שומרים על המטבעות בבית, ויש אחרים אשר מפקידים את המטבעות בכספת בבנק. מה שבטוח הוא שיש בשוק המון מטבעות זהב, לרבות מטבעות אספנות עתיקים, שמחליפים ידיים מעת לעת. מדי כמה שנים, אנו נחשפים מחדש אל אספן מטבעות ישנים, בעל אוסף מרגש של מטבעות.

אילו מטבעות זהב קיימים?

ישנם המון סוגים שונים של מטבעות זהב. לאורך ההיסטוריה, מדינות שונות הנפיקו והטביעו מטבעות זהב בסדרות שונות. האם יש הבדל בשווי של מטבעות שונים? מבחינת הערך הגולמי כמובן שאין הבדל. יחד עם זאת, ישנו ערך אספני שונה לכל סוג מטבע, בהתאם לרמת הנדירות שלו, ובהתאם למצב המטבע (שחוק או חדש). ניתן להזכיר פה בקצרה מטבעות אספנות נפוצים והמפורסמים ביותר. מטבעות שכל אספן מטבעות זהב מחזיק:

מטבע זהב בריטי "סוברין" – מטבע זהב נפוץ מאוד בקרב אספנים, אשר הוטבע לראשונה בשנת 1489 במשקל חצי אונקיה. מטבעות זהב סוברין שהונפקו בשנים מאוחרות יותר הינם בעלי ערך של 22 קראט ובמשקל של 8 גרם. המטבע נפוץ מאד בארץ, בשל שלטון המנדט הבריטי בארץ ישראל.

מטבע זהב פרנק צרפתי -  הפרנק הראשון הוטבע בשנת 1360 לאחר שחרור המלך מהשבי האנגלי. משמעות השם פרנק היא חופש, ומדובר במטבע נדיר יחסית בארץ.

מטבע זהב קרוגר רנד – מטבע זהב דרום אפריקאי אשר הוטבע לראשונה בתקופת משטר האפרטהייד. משקלו 33.95 גרם והוא מכיל זהב טהור במשקל של אונקיית זהב.
מטבע זהב נשר אמריקאי – המטבע נפוץ בעיקר בצפון אמריקה, הוטבע לראשונה בשנת 1986 בכמה גדלים שונים, כאשר כולם מכילים 22 קראט.

מטבעות אספנות נוספים – מטבע זהב טורקי, מטבע זהב פרסי, פסו מקסיקני, "סוברין" הודי ועוד. לרוב, אספן מטבעות ישנים יחזיק לפחות 5-6 סוגים שונים של מטבעות זהב.

הערכת שווי מטבעות זהב? רק אצל אספן

בכדי לבצע הערכת שווי מטבעות זהב בצורה מדויקת, יש להיות בקיא בתחום בצורה מוחלטת. לכל מטבע זהב ישנו ערך אשר נגזר הן ממשקלו הגולמי של הזהב והן מערכו האספני של המטבע. הערך הסופי של מטבעות זהב מושפע בין השאר ממצבו הפיסי של המטבע (שחוק או חדש) ובעיקר מרמת הנדירות שלו.

כלומר במידה ומדובר במטבע שהוטבע במסגרת סדרה נדירה - ערכו עשוי לקפוץ למעלה. החנות שלנו קונה מטבעות זהב מכל הסוגים, ותשמח לספק לך הערכת שווי מטבעות זהב ללא כל עלות. אנו כאן לשירותך.

מכירת מטבעות ישנים – זה משתלם!

במידה וחיפשת אספני מטבעות זהב או אספני שטרות, הגעת אל המקום הנכון. אנו עסק משפחתי ותיק, המתמחה בין השאר בתחום של קניית זהב, מכירת זהב, הערכת שווי למטבעות עתיקים, קניית ומכירת כלי כסף, קניית ירושות ועזבונות, קנייה ומכירה של מטבעות אספנות, פריטי אומנות וחפצי ערך מכל סוג. אב המשפחה הינו אספן מטבעות עתיקים בעל אוסף נדיר ביותר.

יש ברשותך מטבעות זהב? צור קשר ונשמח להפתיע אותך עם הצעת מחיר נדיבה. ניתן להגיע פיסית אל החנות או לחילופין לשלוח לנו תמונה בווטסאפ לקבלת הצעת מחיר מהירה. במקרים רבים, מטבעות הזהב שברשותך שווים יותר ממה שאתה חושב.


יש לך שאלה נוספת? צור עמנו קשר

 

מכירת מטבעות זהב
מטבעות זהב
אספני מטבעות עתיקים
קונים מטבעות זהב
מטבע זהב סברין
אספני מטבעות ישנים
bottom of page