top of page

מכירת כלי כסף (אנחנו קונים במזומן)

מכירת כלי כסף ישנים
מכירת כלי כסף במזומן
אנו קונים כלי כסף, תכשיטי כסף, יודאיקה, פמוטים, ירושות ועוד מגוון חפצים. כסף מזומן על המקום!

 

רוצה למכור כלי כסף?
מלא פרטים או פשוט התקשר:
072-3727988

פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

  • יש לך כלי כסף ישנים?

  • מעוניין למכור אותם תמורת מזומן?

  • מחפש חנות תכשיטים ותיקה, אמינה ומקצועית?

אצלנו תוכל למכור כלי כסף ישנים מכל הסוגים, ולהרווח בגדול. התשלום מתבצע במזומן על המקום, לפי הערכת שווי מקצועית. מתחייבים למחירים הטובים בשוק.

כלי הכסף שלך שווים הרבה כסף

 

איך זה עובד? לחץ לפרטים

מכירת תכשיטים ישנים - לחץ כאן
 

כלי כסף ישנים שמעלים אבק


רבים מאתנו מחזיקים בבית כלי כסף ישנים, אשר במרבית הפעמים לא ממש משמשים אותנו, ואף תופסים מקום ומעלים אבק. מכירת כלי כסף יכולה להניב עבורך סכום כסף יפה, ובמזומן. אם בעבר אנשים היו נוהגים לצבור כלי כסף, כסמל ליוקרה, עושר ומעמד, הרי שהיום אין הדבר כך. כלי הכסף שלך יכולים להיות שווים לא מעט כסף, ובהחלט מומלץ לבחון את האפשרות ולבצע מכירת כלי כסף בעבור כסף מזומן. אבל מי קונה כלי כסף? חנויות תכשיטים כמובן, אספנים וסוחרים.

התקשר עכשיו -
072-3727988


אנו קונים כלי כסף מכל הסוגים: סכו"ם, פמוטים, כדים, מגשים, תכשיטי כסף, מטבעות ישנים, פריטי יודאיקה, ירושות ועוד.
הופכים את כלי הכסף שלך למזומן!

מכירת כלי כסף ישנים
קניית כלי כסף במזומן


התקשר עכשיו -
072-3727988


אילו פריטי כסף ניתן למכור?

כלי הכסף הניתנים למכירה מאוד מגוונים. מכירת תכשיטי כסף, שרשראות, צמידים עגילים, שעונים, פמוטים, סכו"ם, צלחות וכוסות, כלי הגשה, יצירות אמנות, מטבעות כסף, מדליות, כלי נגינה עשויים כסף, מסגרות של תמונות ועוד. אנו קונים תכשיטי כסף מכל הסוגים, כל פריט כסף שיש ברשותך יכול להיות מתאים לצורך מכירה. לרוב העוסקים בקניית כלי כסף לא משנה באיזה פריט מדובר, ומה מצבו, האם שלם, שבור, או בלוי, כל עוד הוא עשוי מכסף הוא מתאים עבורם לקנייה.


מדוע משתלם למכור כלי כסף?

לרוב כלי הכסף אינם משמשים לשום מטרה, ואינם מביאים תועלת. יושבים לכם בבית, תופסים מקום יקר ומעלים אבק. כלי כסף גם עשויים לאבד מערכם אם מופיעים עליהם סימני התיישנות, וזאת במידה ולא משקיעים זמן במירוק הכלים וניקוי באופן תדיר. בנוסף, כלי כסף יכולים להיגנב או להיאבד, ואז תאבדו כל סיכוי להרוויח את שווים. כיום מאוד משתלם כלכלית לפנות לגורם מקצועי, העוסק בקניית כלי כסף, בדומה לחברת גולד און ליין, המשלמת סכומי כסף יפים לפרטי כסף מגוונים. אז אם אתם זקוקים לכסף מזומן ומהר, לכל מטרה שלא תהיה, תוכלו למכור את כלי הכסף שלכם.


כיצד מחושב שווי כלי כסף?

כל פריט העשוי כסף מכיל הטבעה של מספר תלת ספרתי על גבו. מספר זה מציין את אחוז הכסף הטהור בפריט. כלי כסף אינם עשויים 100% כסף טהור, וזאת משום שכסף טהור הוא רך ופגיע מידי מכדי שיוכל לשמש כפריט מוחשי. מרית כלי הכסף הם בעתם סגסוגת, תערובת של מספר מתכות, וכאמור, המספר המוטבע על הפרטי מציין את הכסף הטהור בלבד. פריט עליו מוטבע המספר 900 מכיל 90% כסף טהור. מספר גבוה יותר משמעו כלי כסף בעל ערך כסף גבוה יותר. פרמטר נוסף אשר משפיע על המחיר הסופי שתוכלו לקבל תמורת המכירה הוא משקל הפריט. בעת שתגיעו לצורך מכירת כלי כסף, תבוצע עבורכם העברת שווי מקצועית ללא תשלום וללא התחייבות.

 

63.jpg


התקשר עכשיו -
072-3727988


הערכת שווי כלי כסף? רק אצל אספן

ובכן, מי קונה כלי כסף? למי הכי כדאי למכור? ישנו דגש אחד שחשוב מאד להבין. כאשר מבצעים הערכת שווי כלי כסף, ישנם מגוון פרמטרים לקביעת המחיר הסופי (מעבר לכמות הכסף נטו). ישנם כלי כסף שהם פריטי אספנות לכל דבר, ולכן ערכם הרבה יותר גבוה מאשר מחיר הכסף הגולמי שיש בהם. לכן, תמיד מומלץ לבצע הערכת שווי כלי כסף אצל אספן מיומן, אשר ידע להעריך נכונה את ערכו האמיתי של כל כלי. כדאי לדעת, אנו מציעים שירות של הערכת שווי כלי כסף "מרחוק" - כלומר ניתן לשלוח תמונה באסמס ולקבל הצעת מחיר מהירה ואטרקטיבית על המקום.


גולד און ליין – קניית כלי כסף במזומן

גולד און ליין הינה חנות המתמחה בקניית כלי כסף ומשלמת עבורם בכסף מזומן. אם ניסית לברר מי קונה כלי כסף במחיר הטוב ביותר, הגעת למקום הנכון. אנו מציעים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים ביותר עבור כלי הכסף שברשותם. השירות שאנו מספקים כולל הערכת שווי מקצועית שלי כלי הכסף, מגיעים לפגישה דיסקרטית בבית הלקוח, או על פי בקשתו כל מקום שיחפוץ בכך. אנו מתחייבים על שירות אדיב, יחס אישי ומחירים ללא תחרות.

 

מעוניין בפרטים נוספים? צור קשר!

 

מי קונה כלי כסף
איפה מוכרים כלי כסף
כלי כסף
מכירת כלי כסף במזומן
קונים ירושות
מכירת כלי כסף עתיקים
מכירת כלי כסף עתיקים
כלי כסף בתפזורת
מי קונה כלי כסף
bottom of page